Kontakt oss

Adresse

Steinar H. Sunde AS
Hardangervegen 74, Seksjon 7
5224 NESTTUN

E-post: Steinar@shsunde.com
Telefon: +47 55 91 88 90
Org.nr: 979 128 177

Våre lokaler

Steinar H. Sunde AS eier egen seksjon i moderne industribygg i Hardangerveien ca 20 minutter fra både Bergen sentrum og Bergen Lufthavn.

I våre lokaler har vi både lager- og administrasjonsavdeling med kontorer og møtefasiliteter.

Personell

Steinar Sunde

Daglig leder
Direkte: +47 55 91 88 99
Mobil: +47 934 26 092
E-post: Steinar@shsunde.com

Jan Eivind Brudvik

Salgssjef
Direkte: +47 55 91 88 97
Mobil: +47 911 48 001
E-post: Jeb@shsunde.com

Jan Morten Angeltvedt

Prosjekt/Dokument Ansvarlig
Direkte: +47 55 91 88 94
Mobil: +47 413 22 344
E-post: jma@shsunde.com

Anders Moe Jonsson

Produktansvarlig/Selger
Direkte: +47 55 91 88 93
Mobil: +47 970 17 478
E-post: Anders@shsunde.com

Arthur Grønhaug

Logistikkansvarlig
Direkte: +47 55 91 88 95
Mobil: +47 926 02 994
E-post: Arthur@shsunde.com

Ingolf Fra Holmslet

Ventilansvarlig
Nettside: www.valve.no 
Mobil: 915 13 536
E-post: ingolf@shsunde.com

Petter Hovland

Business Development Manager
Direkte: +47 55 91 88 98
Mobil: +47 908 65 924
E-post: petter@shsunde.com